Najnovšie recenzie zo sekcie Misky a zásobníky pre psov

Overený zákazník Testuj.to Jiřina

Pridané: 1. decembra 2022

• Vzhľad výrobku
  • Praktické využitie
  • Kŕmných dávok je prakticky len 5, pretože dvierka 6 sú otvorené a zviera ich hneď zje.
  • Nepraktický typ batérie
  • Nastavenie kŕmenia sa nedá rozložiť na viac dní
  • Balenie neobsahuje adaptér, musí sa dokúpiť zvlášť

Dávkovač Tesla Smart Feeder Nutri Spin som objednala pre nášho labradora, aby som mu zabezpečila pravidelné kŕmenie. Vychádzala som z priloženej fotografie na ktorej je pes väčšej rasy. Bohužiaľ, pre väčšieho psa sú kŕmne dávky nedostatočné. Zariadenie je primárne určené pre menšieho psa alebo mačku.

Farmina DOPL Kontajner ku krmivu plastový 33 L

Farmina DOPL Kontajner ku krmivu plastový 33 L

Overený zákazník PetDays.sk Helena Belagyiova

Pridané: 26. novembra 2022

Zakúpený v PetDays.sk

Kontajner super aj fenke sa páči

Ferplast Misa Party 2 Puppy pre malé zvieratá 0,2 L 145 x 36 mm

Ferplast Misa Party 2 Puppy pre malé zvieratá 0,2 L 145 x 36 mm

Overený zákazník krmiva.sk Zákazník

Pridané: 25. novembra 2022

Zakúpený v krmiva.sk

• Pekná malá miska s gumovým vnútorným okrajom, takže sa nešmýka

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Veľkosť
  • Podpora smart domácnosti

Dávkovač granúl od Tesly je skvelý pre pravidelný prísun čerstvého krmiva pre našu mačičku. Cez mobilnú aplikáciu môžete jednoducho nastaviť čas a množstvo granuliek, ktoré sa samé nasypú do misky. Výhodou je uloženie väčšieho množstva granuliek, až 4 litre. Skvelé je tlačítko priamo na dávkovači "feed", ktoré je možné kedykoľvek stlačiť v priebehu dňa pre ďalšiu dávku granuliek.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

• Jednoduché
  • Umývateľné
  • Praktické
  • Krátky kábel
  • Malé zásobníky

Mám 15kg psíka a chcel som pre neho istotu, aby sa nemusel báť, že ho pri všetkej práci zabudnem nakŕmiť. Od tohto Feederu som si veľa sľubovala a nakoniec ma aj napriek niekoľkým nedostatkom príjemne prekvapil. Inštalácia do správy domácnosti a následné používanie aplikácie už nemohlo byť jednoduchšie. Samotné zariadenie je ľahko rozložiteľné a dá sa ľahko umývať. Asi by som toto kŕmidlo neodporúčal pre väčšie psy, pretože ohrádky sú malé. Najviac ma však sklamalo napájanie - buď je to cez batérie, ktoré ani nepoznám, alebo krátky USB kábel bez adaptéra do zásuvky. Suma sumárum, som spokojný, pretože aj pes je spokojný.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Funkcie
  • Veľkosť porcie
  • Skrátka, všetko je super
  • Nemôžem nič vytknúť. Všetko je super

Dávkovač krmiva pôsobí skvele. Plní svoj účel. Veľkosť porcií je vyhovujúca a postačuje na kŕmenie 3-krát denne počas 2 dní. Skvelý pomocník, keď je človek v práci. Aplikácia v mobile jednoduchá a veľmi ľahko sa používa. Nastavenie času je rýchle a jednoduché. Vrelo odporúčam. Sme maximálne spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Jednoduché nastavenie
  • Jednoduchý dizajn
  • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
  • Veľkosť zásobníka

Dávkovač je super vec, s ktorou som spokojná ja aj moja mačka ?. Nastavenie je jednoduché a rýchle. Plánovač dávkovania môžete nastaviť v akomkoľvek čase. Môžete nastaviť napr. 1 dávku niekoľkokrát denne alebo viacnásobnú dávku 1x denne. Ak váš domáci miláčik stojí pri prázdnej miske, môžete mu cez telefón pustiť do misky 1 dávku alebo stačí stlačiť gombík priamo na dávkovači.

Overený zákazník Testuj.to Viera

Pridané: 22. novembra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Dostatočne veľká nádoba na granule
  • Perfektná aplikácia
  • Možnosť dávkovania podľa predstavy a potrieb
  • Mačičky si z kŕmenia urobili zábavnú hru
  • Žiadne mínus som neobjavila

Dávkovač absolútne splnil moju predstavu.Nádobka na granule dostatočne veľká umožnila mi namiešať viac druhov a mačičky tak majú rozmanitosť. Intervaly sa pomocou aplikácie dajú nastaviť tak ako je potreba v závislosti od aktuálnej zmesy. Ako pozitívum vnímam aj tvar misky - nemáme granule všade okolo ako predtým. Sme s produktom nadmieru spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Soňa

Pridané: 21. novembra 2022

• dizajn
  • veľkosť porcie
  • možnosť ovládania manuálne + cez aplikáciu
  • zatiaľ sme nič nezistili

Po vybalení dávkovača som bola milo prekvapená jeho disagnem a veľkosťou.Náš kocúr je úplne nadšený, že má stále plnú misku, pretože veľkosť porcií je dostatočne veľká na to, aby mu vydržala celý deň.Dávkovač sa dá používať manuálne alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie, čo nám umožňuje nechať kocúra doma samého aj niekoľko dní bez starostí.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 20. novembra 2022

• dávkovanie 1-10 = približne 10-100 g
  • nahrávanie volania
  • batérie pre prípad výpadku prúdu
  • úspora času a sledovanie času pre kŕmenie
  • môžete nechať mačku doma cez víkend samú
  • má úplne pravidelný harmonogram kŕmenia
  • kontrola kŕmenia prostredníctvom aplikácie ( cez históriu )
  • možnosť kŕmenia manuálne cez aplikáciu alebo pomocou tlačidla na krmítku.
  • jednoduchá aplikácia pre nastavenie dávkovania, poradí si s ňou každý.
  • návod
  • pri nahrávaní volania sa toho kocúr skôr bál nie ahy ho to lákalo ísť k miske (nemuselo by to zvuk prehrávať 3x, ale iba raz, alebo by to malo ísť nastaviť v aplikácii.)
  • občas vypadne jedna - dve granule pri sypaní z misky
  • nastavenie volania/zvuku cez aplikáciu počet prehratí prednastaveného zvuku je automaticky 3x a nie je možné tento počet zmeniť

My sme úplne spokojní až na pár drobností. Síce prvé cca 3 dávky sme museli nášho kocúra k tomu dávať pretože sa toho bál, ale potom už behal sám. Stačilo aby počul padať granule a už išiel ku krmítku. U nás teda nahrávanie volania je zbytočné, skôr ho to ruší. Na druhej strane si myslím, že je to super funkcia. Pokiaľ by sa toho vaša mačka tiež bála tak tam proste nenahrávajte nič nie je to potrebné na kŕmenie. Keď sme boli na víkend preč super sa o neho krmítko postaralo. Posledná menšia vec ktorá sa mi nepáčila bol návod. Nič moc zrozumiteľný pre mňa. Obrázky a super návod bol na pripojenie aplikácie. Keby tam neboli len napísané kroky ako uviesť celé krmítko do prevádzky, ale boli k tomu aj názorné obrázky. Hneď by mi to ušetrilo trochu času. Takto mi zabralo všetko cca hodinu kým som všetko nastavil, naplnil zásobník a odskúšal ako to vlastne kŕmi. Aby som to zhrnul je to za priateľné peniaze veľa ušetrenej práce.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 20. novembra 2022

• Údržba
  • Veľkosť porcie
  • Jednoduché čistenie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Nie je veľmi vhodný na mokré krmivo
  • Adaptér nie je súčasťou balenia
  • Krátky kábel

Na začiatku som si o produkte myslela, že funguje úplne inak. Že je to len jedna miska, ktorá sa otvára alebo zatvára v určitých intervaloch. Usporiadanie 6 samostatných misiek ma príjemne prekvapilo.
Produkt sa dodáva bez adaptéra do zásuvky a s 2 m káblom, čo pre mňa bolo málo. Dávkovanie je časovo spoľahlivé, porcie ideálne, ale napríklad na mokré krmivo nám nevyhovuje, po toľkých hodinách nie je krmivo čerstvé. Kocúry prístroj zaujal, nemali problém zvyknúť si z neho jesť. Skvelá je údržba a umývanie nádoby. Uvítala by som upozornenie na potrebu doplnenia krmiva po uskutočnení všetkých 6 denných rotácií.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Pridané: 18. novembra 2022

• Ľahké ovládanie
  • 6 priehradiek
  • Malinko poškrabaný displej

Bola som vybraná na testovanie produktu Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin,balík mi prišiel do pár dní. Pôsobil na mňa veľmi dobre.Všetko je pekne popísané, zrozumiteľné.Je ľahký, nezaberá veľa miesta.Baví ma, že pripravím do priehradiek granule a po nastavení času sa už nemusím starať o to, aby moja mačka netrpela hladom.Za mňa spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 16. novembra 2022

• Inteligencia prístroja
  • Jednoduchosť
  • Malá miska

S dávkovačom sme spokojní. Je možné si nastaviť čas kŕmenia, veľkosť porcie a to v jednotlivé dni. Prístroj nemusí byť len v zásuvke, ale je možné použiť aj batérie. Pre mačku a menšieho psa si myslím, že je úplne ideálna, my máme väčšieho psa a miska je celkom malá a málo hlboká.

PROFIZOO Miska nerezová protišmyková 1550 ml

FERPLAST Zásobník AZIMUT 1500 na krmivo alebo vodu s miskou 1,5 L

Overený zákazník supermall.sk Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2022

Zakúpený v supermall.sk

Kupila som zásobník na granulky a aj na vodu. Máme ich na chalupe. Mačky tak majú stály prístup k jedlu aj k pitiu vody, aj ked tam nie sme každý deň. Dobrý vynález.
Doporučujem.

Hunter keramická miska Eiby 1100 ml

Hunter keramická miska Eiby 1100 ml

Overený zákazník Alza.sk zrzulka

Pridané: 28. októbra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• protišmykové dno
  • objednala som si modrú farbu - v reále je to skôr tmavošedá, modrá je len na obrázku
Akinu Stojan na misky "U" stavitelný 2 x 3 L

Akinu Stojan na misky "U" stavitelný 2 x 3 L

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• velmi sikovne, stabilne, vyborny pomer cena/vykon
  • objem misiek, vyska stojana idealna pre vsetky plemena 10-60kg
  • prisiel zabaleny v neriginalnej krabici, nespominam si ale mozno som objednala rozbaleny kus. to je ok. neprijemne ma prekvapilo ze k tomu nebol ziadny navod na montaz, nastastie som stiahla z internetu (su tam dve zarazky na drzanie misiek, nevedela som co to je a na co)
TX5 automatické krmítko 5 x 240 ml 33 x 5 x 36 cm biela

TX5 automatické krmítko 5 x 240 ml 33 x 5 x 36 cm biela

Overený zákazník Rajkrmiv.sk Teeemy

Pridané: 22. októbra 2022

Zakúpený v Rajkrmiv.sk

• Nastavenie intervalu otočenia 1 misky až o 24 H
  • Dobry prístup k čisteniu
  • Výborná cena
  • Nemá miesto pre chladiace podložky
  • Veľmi agresívne otočenie misky (pri otočení vypadnú niektoré granulky von)
Curver 03882-L29 Kontajner na krmivo 10 kg 23 l

Curver 03882-L29 Kontajner na krmivo 10 kg 23 l

Overený zákazník MALL.SK Alicka

Pridané: 20. októbra 2022

Zakúpený v MALL.SK

Je dobrý, ale otvor je malý a nepáči sa mi uzáver, ale inak vzhľadom na cenu musím byť spokojná. Vždy je niečo za niečo.

Petoneer Nutri chytré krmítko 3.7 L

Petoneer Nutri chytré krmítko 3.7 L

Overený zákazník Servatech s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 19. októbra 2022

Zakúpený v Servatech s.r.o.

• nastavenie dávkovania na čas

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25